Održan humanitarni turnir u basketu

18. oktobra 2023. godine u organizaciji Đačkog parlamenta naše škole održan je humanitarni turnir u basketu.

Na ovom turniru učestvovali su učenici Tehničke škole, Gimnazije, Medicinske škole i Ekonomsko-trgovinske škole, ukupno je bilo prijavljeno 24 ekipe.

Novac od kotizacije upotrebljen je u humanitarne svrhe. Pobednika nema jer su pobednici svi učesnici turnira, naši srednjoškolci su još jednom pokazali da imaju veliko srce i da su spremni da se odazovu kada su humanitarne akcije u pitanju.

Za uspešnu organizaciju turnira pobrinuli su se učenici i učenice: Ines Kos, Marija Matejević, Natalija Nikodijević, Ognjen Stojmenović i Pavle Marković.

Sudije su bili Aleksa Pajkić i Andrej Jovičić, dok su za održavanje reda u sali bili zaduženi Marko Veličković, Luka Bogojević, Mateja Kostić i Veljko Paunković.

Svim učesnicima se zahvaljujemo na učešću i iskazanoj humanosti.