Kreativno ćoše

Kreativna radionica pod nazivom „Kreativno ćoše“ počela je sa radom oktobra 2015. Sekcija broji 10-ak članova, učenika odeljenja S11 i S21. Sekcijom rukovode nastavnice Petrovka Đorđević i Danijela Đorđević.
Osnovni cilj sekcije je da maksimalno iskoristi dečiji kreativni potencijal kao i da u njima probudi crtalačke, likovne i estetske vrednosti (sposobnosti).

Učenici na ovim radionicama mogu da nauče da i od nečeg starog mogu da nastanu upotrebni predmeti. Velika pažnja se poklanja reciklaži i uglavnom se prave predmeti uz minimalna novčana ulaganja ( koristi se materijal iz prirode ili reciklažni materijal).

Na kreativnim radionicama učenici se bave izradom magnetića od starih novina, podmetača za čaše i obeleživača za knjige dekupaž tehnikom, ukrasnih predmeta od šišarki, slikaju na staklu, prave čestitke...

Radionice se održavaju svake srede od 14:00 do 15:30 u prostorijama škole.

kreativno_cose_01 kreativno_cose_02 kreativno_cose_03 kreativno_cose_04 kreativno_cose_05 kreativno_cose_06 kreativno_cose_07 kreativno_cose_08 kreativno_cose_09 kreativno_cose_10