Grupa naših učenika uspešno završila "Obuku za početnike u biznisu"

U okviru saradnje koju naša škola ima sa Regionalnom agencijom za razvoj istočne Srbije (RARIS) nakon održnih "Otvorenih vrata" i poziva da se uključe u akreditovanu obuku pod nazivom "Obuku za početnike u biznisu" u četvrtak i petak, 19. i 20. oktobra, za zainteresovane učenike održna je obuka. Prvog dana obuka je realizovana je u biblioteci naše škole dok su drugog dana učenici naše škole bili u prostorijama RARIS-a.

Nakon završetka obuke učenicima su uručeni sertifikati (koji su priznti od strane naše Nacionalne službe za zapošljavanje).

Ovom prilikom se zahvljujemo Bobanu Kostadinoviću realizatoru obuke i našim koleginicma Mariji Basić i Milici Stojanović koje su ispred Tima za KViS organizovale ovu obuku.