Sportske sekcije

Pored redovne nastave fizičkog vaspitanja u školi su zastupljene i sportske sekcije. U zavisnosti od svojih interesovanja učenici i učenice se mogu opredeliti za sledeće sportske sekcije:

• mali fudbal
  • streljaštvo
  • stoni tenis
  • odbojka
  • košarka
  • rukomet
  • atletika
  • gimnastika
  • ples
  • ritmika
  • tenis
  • skijanje

Spomenimo neke od monogobrojnih rezultata koji su postigli naši učenici:

Mali fudbal
  • Prvo mesto na Republičkom takmičenju koje je održano u Zaječaru 2007. godine.
  • Peto mesto na Školskoj olimpijadi u Nišu 2008. godine.
Odbojka
  • Šesto mesto na Školskoj olimpijadi u Zaječaru 2004. godine.
  • Prvo mesto na Republičkom takmičenju koje je održano u Požarevcu 2009. godine.

Streljaštvo
  • Stefan Videnović osvojio je srebrnu medalju u pojedinačnoj konkurenciji na Republičkom takmičenju u streljaštvu koje je bilo održano 2009. i 2013. godine u smederevu.
  • 14. mesto u ekipnoj konkurenciji Republičkom takmičenju u streljaštvu koje je održano 2013. godine. u Smederevu

Stoni tenis
  • 16. mesto u ekipnoj konkurenciji na Školskoj olimpijadi u Zrenjaninu 2000. godine.

Učenici naše škole redovno učestvuju i osvajaju neku od medalja i na jesenjem i prolećnom krosu.

• Sport u školi
Previous ◁ | ▷ Next