Učenici naše škole učestvovali na prvim "DDOR Olimpijskim stazama"

U subotu, 9. septembra u Zaječaru održaan je događaj pod nazivom „DDOR Olimpijska staza“ u organizaciji Olimpijskog komiteta Srbije i kompanije DDOR, uz podršku grada Zaječara.

Glavni cilj „DDOR olimpijska staza“ jeste da promoviše vrednosti Olimpijskog pokreta i da kroz interaktivnu fizičku aktivnost edukuje sve učesnike o istoriji Olimpijskih igara.

Pored učenika i učnica ostalih srednje škola u Zaječaru na ovom događaju učestvovali su i učnici i učenici naše škole. Una Milenović, Sara Stavrov i Lenka Tošić osvojile su 3. mesto, dok su Stefan Prusac, Bogdan Stanković, Lazar Nikolić, Ognjen Simonović i Andrija Dačić zauzeli 5. mesto.

Učnicama i učenicima čestitamo na postignutom rezultatu a svim ostalima koji su uzeli učešće zahvaljujemon na predstavljanju škole.