Vesti

DAN OTVORENIH VRATA 2022

Dragi osmaci, budući srednjoškolci, očekujemo vas zajedno sa roditeljima, u subotu 7. maja od 11 do 13 časova, na Danu otvorenih vrata.

Saznajte sve o obrazovnim profilima koje možete upisati u Tehničkoj školi, upoznajte naše nastavnike, učenike.

URUČENE KNJIGE UČESNICIMA NAGRADNOG KONKURSA PEARSON SERBIA

U četvrtak 07. aprila učenicima naše škole su uručene knjige za učeše na nagradnom svetosavskom konkursu organizovanog od strane Pearson Serbia, Pearson Akraonolo tima.

Za zadatak su imali pisanje sastava na engleskom jeziku na temu "Pros & Cons: How I feel about remote learning?"

Na konkurs se odazvalo desetak učenika odeljenja E 44. Njihov nastavnik engleskog jezika je Saša Nikolić.

URUČENE DIPLOME POLAZNICIMA ZIMSKE ŠKOLE

U subotu 2. aprila, za vreme Regionalnog takmičenja u programiranju robota, polaznicima "Zimske škole /programiranja, web dizajna, programiranja robota i digitalne fotografije/" uručene su diplome.

Nakon uručenja diploma, učenici osnovnih škola u Zaječaru, obišli su takmičare robotičare i videli su kako izgleda testiranje jednog od zadataka.

Zimsku školu /programiranja, web dizajna, programiranja robota i digitalne fotografije/ organizuju nastavnici naše škole za vreme zimskog raspusta i namenjena je zainteresovanim učenicima zaječarskih osnovnih škola. Ovog zimskog raspusta četrdesetak osnovaca je pohađalo neki od kurseva Zimske škole.